Fox Mimarlık - Fuar Stand Hizmetleri
BLOG

FUAR STAND

clasy-ahsap-stand_1

FUAR STANDI

Fuarlar firmaların uluslararası ve ulusal piyasalarda kendilerinin tanıtımını yaptıkları, yeni iş imkanlarının doğduğu yerlerdir. Bu yüzden firmaların markalarını en iyi şekilde tanıtmak ve ürünlerini sergilemesi için gerekli olanda Fuar Standıdır. 

Fuar Standı demek firmanızın fuarlarda tanıtımının yapıldığı showroom ve ofisizin olarak düşünülebilir. Günümüzde ticaret hacmini büyütmek isteyen, farklı iş bağlantıları kurmak isteyen herkes fuarlara katılmak veya ziyaret etmektedir. 

Stand yaptırmadan önce yaptırmak istediğiniz standın türünü ve tarzını belirlemeniz gerekmektedir. İyi yapılacak bir araştırma ile firmanızın fuarlarda en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için gerekli olanlar.

  1. Yapılacak Standın Türü (Maxima Stand, Modüler Stand, Ahşap Stand)
  2. Fuar İçin Firmanızın Ayırdığı Bütçe
  3. Fuarda Kullanılacak Görseller, Logonuzun Yüksek Çözürlüklü Fotoğrafları
  4. Sergilenecek Ürünlerin Nasıl Sergileneceği Hakkında Ön Çalışma
  5. Stand Tasarımının Yaptırılması
  6. Projelendirme ve Üretim Aşaması

Ülkemizde son dönemlerde artan fuar firmaları, merdiven altı imalathaneler fuar stand sektörünün ve güvenilir firmaların daha önemli hale gelmesine neden olmuştur. Firmaların fiyat odaklı hareket etmeleri fuarlar da hüsranla karşılaşmalarına neden olmaktadır. Yukarıda belirtilen bilgilere dikkat edildiğinde yaptıracağınız standın maliyeti hesaplamakta kolay olacaktır. Buda size sunulan projeler ile fiyat orantısını iyi yakalayabilmenizi sağlayacaktır.

Fox Mimarlık Fuar Stand Hizmetleri olarak biz sizlerin fuarlarda en iyi hizmeti almanız için projelendirme aşamasından fuar bitene kadar ki süreçte sizlere tam destek sağlamaktayız.

Katılımcılar olarak sizler bütün sorularınızı çekinmeden bu konuda tecrübeli olan profesyonel firmalara sorarak öğrenebilirsiniz.

 

 

Fuar Logoları