Fox Mimarlık - Fuar Stand Hizmetleri
HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

NELER YAPARIZ ?

Fuar Standı, Kongreler, Organizasyonlar Gibi Bir Çok Alanda Müşterilerine Hizmet Veren Firmamız Bünyesinde Bulundurduğu Modüler Stand ve Ahşap Stand İmalathaneleri İle Müşterilerine En Uygun ve Kaliteli Hizmeti İlk Elden Sunmaktadır.

Ahşap Stand

Fuarların olmazsa olmazıdır. Adeta katıldığınız fuarlar da firma kimliğinizi en iyi yansıtabileceğiniz stand türüdür. Maliyet anlamında bir sınırı olmayan ahşap stand uygulanabilirlik açısından hiçbir sınırı yoktur.

Ahşap stand ham sunta üzeri boya ve sunta lam malzeme olmak üzere iki farklı şekilde imal edilebilir.

SUNTA – BOYA STAND : Ham suntadan imal edilen bu stand da, önce standın ham hali kurulur daha sonrasın da stand boya işlemine alınır ve astar, alçı işleminden sonra boyanır. Bu süreç özellikle kış aylarında meşakkatli bir iştir. Havaların soğuk olması boya ve alçının kurumasını zorlaştırır ve kurulum sürelerinin kısalığı nedeni ile aksaklıklar meydana gelebilmektedir. Burda standınızı yaptırdığınız firmanın ekibinin kalitesinin büyük önemi vardır.

Boyanan standa daha sonra görsel uygulamaları yapılır. Görsel uygulamasında kalite müşterinin dekoratör fuar firmasına verdiği görsellerin çözünürlüğü ile doğru orantılıdır. Firma logolarının png formatında verilmesi, firmanın logo renklerinin RAL kodlarının CMK kodlarının bilinmesi çok önemlidir. Yapılan tasarım ile uygulanan projenin birebir aynı olabilmesi adına katılımcı firmalar bu konulara çok dikkat etmelidirler.

SUNTALAM STAND       : Suntalam malzemeden yapılan bu stand da yine tasarım olarak sınırlar belirlemek zordur. Firmaların istek ve arzularına uygun her türlü proje bu malzemeden üretilebilir. Suntalam stand boya gerektirmediğinden uygulanabilirliği ham sunta standa göre daha uygundur.

Katılımcı firmalar açısından da projenin detaylarına göre teslimat süresi daha kısa tutulabilmektedir. Fiyat olarak iki stand türüde tamamen tasarımla doğru orantılı ilerlemektedir.

Fuarlarda prestijini her zaman ön planda tutan kurumsal firmalar ahşap standı tercih etmektedirler.

1-1_21-1_32_2clasy-ahsap-stand

Modüler Stand

Fuarlar da en çok tercih edilen maliyeti en düşük stand tipidir. Alüminyum profil malzeme ve hazır plakalardan imal edilen stand da alana göre yapılacak tasarımlar genelde sınırlı kalmaktadır. Maliyetinin uygunluğu açısından katılımcıların tercih ettiği modüler sistemde iki çeşit malzeme kullanılmaktadır. Gri ve beyaz profil olarak ikiye ayrılan modüler sistemde beyaz profil gri profile göre biraz daha kaliteli bir havaya sahiptir.

Katılımcıların fuara katılırken firmalarının imajlarını düşünerek hareket etmeleri gerekmektedir. Düzenlenen organizasyonun kalitesi de stand tercihinde etkili olmaktadır. Bu konuda Fox Mimarlık Fuar Stand Hizmetleri olarak biz müşterilerimize gerek bütçe gerekse tasarım olarak en iyi modüler sistemi tamamı kendi bünyemizde olan malzemelerden yani ilk elden sunmaktayız.

1-2_1rota-proje-1ozk-proje-21-2

Maxima Stand

Fuarlar da modüler stand’ dan sonra maliyet olarak 2.sırada maxima stand gelir. Modüler standa göre gerek duruşu gerekse tasarımsal olarak fazlalıkları katılımcılar için öncelikli tercih konularıdır.

Maxima stand fuar bütçesi kısıtlı firmaların ilk tercihi olmalıdır. Çünkü hem kalitelerinden ödün vermemek hem de yıllık fuar bütçelerini tutturmak adına kesin çözümdür. Maxima stand’ larda projelere ahşap ile farkı dokunuşlar yapmakta mümkündür.

Katılımcılar olarak firmaların ilk öncelikle fuarlarda ki duruşu konusunda karar vermeleri gerekmektedir. Bu karar katılımcının nasıl bir fuar geçireceğinin en büyük anahtarıdır. İyi bir duruşu olan stand her zaman insanları stand da çekmekte ve sizin iyi bir fuar geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Ürün Teşhir Standı

Fuar Logoları